Havalimanı Datça Arası Ulaşım Ücretleri

Mobile users, please swipe left/right to view prices

Shuttle Servis Kişi Başı

Özel Transfer Araç İçin Toplam Fiyat

Vip Transfer Size Özel Servis

Servis Tipleri ve Ücretler

₺70 / Kişi Başı Erken Rezervasyon İle

₺350 Toplam Araç Fiyatı 3 Kişi'ye Kadar

₺400 Özel Transfer Hizmeti 7 Kişi'ye Kadar

Erken rezervasyon fırsatından yararlanın bir kişi dahi olsanız ulaşımınızı sağlayalım.

Rezervasyon için

Dalaman Datça Servis Tipleri ve Ücretleri ;

Datça ile havalimanı arasında firmamız farklı ulaşım seçenekleri sunmaktadır. Bu hizmetler ve detayları hakkında daha fazla bilgi edinerek sizin için en uygun servis tipini seçebilir ve ulaşımınızı tercih ettiğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Datça Shuttle Transfer;

Datça Shuttle Transfer havalimanına yada Datça’ya ulaşmak isteyen yolcular için hazırlanmış bir hizmet türüdür. Aynı uçaktan yada birbirine yakın saatte olan uçaklar için hazırlanmış olan bu hizmet paylaşımlı olduğu için 2 nokta arası ulaşımı hem fiyat hem konfor bakımından çok mantıklı bir seçenektir.


Datça Özel Transfer;

Havalimanı ile Datça arasında ulaşım için hiç zaman kaybetmek yada shuttle transfer gibi servisler ile yolculuğunu paylaşmak istemeyenler için hazırlanmış hizmetimizdir. Havalimanı yada Datça Taksi ücretlerine göre çok daha hesaplı  ve konforlu bir hizmettir. Bu seçenekte küçük sedan tarzı araçlar ile hizmet verilmektedir.


Datça Vip Transfer;

Datça Vip transfer hizmetimiz Mercedes Vito – Volkswagen Caravella – Ford Tourneo Custom model araçlar ile verilmektedir. Bu transfer tipi için kullanılan tüm araçlar özel yapım yada daha geniş alie yada gruplara hizmet verebilecek 9 kişi kapasiteli minivan araçlardır. Konforunuz için gerekli tüm detayların düşünüldüğü hizmet Datça Dalaman arası ulaşımlarınızda fark yaratacaktır.