Dalaman Datça Servis Saatleri

Günlük Dalaman Hava-Limanına gelen uçaklara göre hazırlanmış olan servis saatlerimiz ve servis süreleri ile hangi uçaklar için hizmet verdiğini gösteren çizelgemiz aşağıda yer almaktadır.

Dalaman - Datça

Dalaman Havalimanına İstanbul Hava-limanılarından gelen tüm uçaklar için, iniş saatinden 30 ila 45 dakika sonrasında servislerimiz hareket etmektedir. Her ihtimale karşı çağrı merkezimizi arayarak sefer saatlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Datça - Dalaman

Dalaman Havalimanı kalkışlı İstanbul havalimanı uçuşları için Datça merkezde bulunan şubemiz önünden araçlarımız hareket etmektedir. Uçak kalkış saatinden en az 1 saat önce alanda olacak şekilde planlanan servislerimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Uçuşlar ve Servis Saatlerimiz

THY

THY

Pegasus

pegasus

Anadolujet

anadolujet
  • Firmamız istisnasız Dalaman Hava limanı’na inen tüm iç hat uçuşlarına göre servis planlamaktadır.
  • Ortalama olarak araçlarımız planlanan uçak iniş saatinden 30 dakika sonra hareket etmektedir. Bu Süre tüm yolcuların çıkış yada uçağın erken yada geç iniş saatine göre küçük farklılıklar gösterebilir.
  • Tüm servis saat planlamamız bu koşullar göz önünde bulundurularak 1 ay öncesinden yapılmaktadır.
  • Çağrı merkezimizi arayarak rezervasyon yaptırmak istediğiniz servis için size verilen saat tam aracımızın hareket saatidir.