Vizyonumuz

Dalaman’da 12 Şubat 2012 de başlayan iş hayatımıza güçlüklere ve imkansızlıklara rağmen ete kemiğe büründürerek başladığımız yolda ana faaliyet konusu olan turizm ve turizm taşımacılığı hizmetimize ilave hizmetler ekleyerek firmamızı tüm yurtta bilinir ve tercih edilir konuma getirmektir. Bu düşünce ve hedef doğrultusunda yaptığımız ve yapacak olduğumuz tüm çalışmalarımızda insan odaklı bir tutum ile nereden geldiğimizi ve iş hayatımızda geçirdiğimiz zorlukları unutmadan ve müşteri memnuniyetini her zaman önemseyen çalışma arkadaşları ile büyümek ve aile ortamımızı sürekli kılmaktır.

  • Bizi tercih eden misafirlerimizin güvenliği ve konforunu her şeyin üzerinde tutmak,
  • İşimizin gereği olan tüm yetki belgelerini zaman kaybetmeden bünyemize katmak,
  • Hizmetimizi kusursuz kılmak için gerekli tüm altyapı çalışmalarını eksiksiz sağlamak,
  • Nereden ve nasıl geldiğimizi unutmadan işimizi ilk günkü aşkla yapmak,
  • Çalışma arkadaşlarımızla birlikte aile ortamımızı sürekli kılmak,

Nasıl Çalışıyoruz?

Dalaman Mavi Transfer

Mavi Transfer ilk olarak 2012 yılında kurucusu Kemal Işıl tarafından Dalaman’da internet ortamında kurulmuştur. ilk dönemde farklı firmalardan almış olduğu altyapı desteği ile ticaret hayatına başlamıştır. 2016 yılında Mavi Transfer Turizm Ticaret Ltd. Şti. olarak resmen kurulmuştur. Kurulduktan 3 ay sonra 11036 belge numarası ile TÜRSAB A grubu seyahat acentesi belgesini alarak faaliyetlerine başlayan firmamız aynı yıl araç ve koltuk sayısını tamamlamıştır. Bu sayede Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları yolcu taşımacılığı yönetmeliği gereği verilen D2 yetki belgesini de almıştır. Belgeleri ile resmi olarak taşıma firması ve seyahat acentesi olan firma Dalaman merkez ofisi ile hizmet vermektedir.

Datça Mavi Transfer

Datça Mavi Transfer; Mavi Transfer Turizm Tic. Ltd. Şti. çatısı altında 2020 yılı temmuz ayında Datça’da Mavi Transfer Şubesi olarak kurulmuştur. Dalaman merkezli olan firmamız 2021 yılı itibariyle 2. Türsab yetki belgesini ” Datça Mavi Transfer ” unvanı ile Datça şubesine ekleyerek büyümeye devam etmektedir. Şirketimizin faaliyetleri doğrultusunda Datça ile Dalaman havalimanı arasında yolcu taşımacılığı hizmetleri verilmiştir. İlerleyen yıllarda turizmde sıçrama yapan Datça beldesi için farklı turizm faaliyetlerini ve acentecilik hizmetlerini bir bir bünyemize katma hedefimiz bulunmaktadır.