Datça Muğla Ulaşım

Muğla’nın en uzak ilçelerinden olan Datça için ulaşım imkanları çok fazla değildir. Datça’dan Muğla’ya ulaşmak için dolmuşlar ile Marmaris’ten aktarma yapılarak ulaşılabilmektedir. Mayıs ile kasım ayları arasında sezon yoğunluğu ve hava sıcaklığı düşünüldüğü zaman bu yeşil ile mavi arasındaki tatlı ve kısa yolculuk kabusa dönüşebilmektedir.

Datça Muğla arası ulaşım için en mantıklı hızlı ve konforlu yöntem tabi ki transferdir. Firmamız bu iki nokta arasında sizlere özel transfre hizmeti vermektedir. Kişi sayınıza göre sedan otomobil, Minivan – vito, ve daha büyük gruplar için minibüs araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Datça Muğla arası ulaşım hizmetimiz gibi aynı şekilde firmamız Muğla Datça arası da aynı şekilde transfer hizmeti vermektedir.

Datça Muğla arası yaklaşık 100 km süre olarak 2 saat sürmektedir.

Datça ile Muğla arası olan ulaşım ihtiyaçlarınıza hızlı ve en ucuz ulaşım seçeneğimizi kullanarak avantaj sağlayabilirsiniz. Vip servislerimizin size sağladığı kolaylıklar;

  • Datça ve Muğla taksi ücretlerine göre çok daha ekonomik olan vip transfer hizmetimiz kaliteli ve ekonomiktir.
  • Toplu ulaşım seçeneklerine göre çok daha hızlı ve zahmetsiz olan, Datça Muğla vip transfer araçlarımız ile zaman sıkıntısı olmaksızın istediğiniz saatte Muğla’ya transfer hizmeti alabilirsiniz.
  • Muğla Transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 firmamızdan ulaşım hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Datça’dan Muğla’ya ulaşabilmek için Datça Taksileri ve Dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Datça’dan Muğla Ulaşım taksi ile yaklaşık 400 TL’dir.

Bunun Dışında Datça Marmaris dolmuşlarını kullanarak Marmaris’e buradan aktarma yaparak Muğla’ya ulaşmak mümkün.  Marmaris’e ulaştıktan sonra otogardan Muğla’ya her yarım saatte bir dolmuş bulmak mümkün. Kış aylarında bu süre uzayabilmekte gece saatlerinde ise akşam erken saatlerde ise seferler son bulabilmektedir.

Datça Muğla Transfer Fiyatları

Binek Minivan Minibüs
Max 3 Kişi 3-6 Kişi 6-13 Kişi
350 TL 400 TL 550 TL