Datça Kaş Ulaşım

Datça’dan Kaş’a ulaşımı oldukça uzun ve zor bir yolculuktur. Datça ile Kaş arası yaklaşık olarak 340 km seyahat süresi normal şartlarda özel araç ile 4 saat 30 dakika kadar sürmektedir. Bu uzun ve zorlu yolculuk için Taksi özel, transfer firmaları ile seyahat etmek en kolay yöntemdir. Mavi transfer Datça Kaş ulaşım fiyatı 750 TL den başlamaktadır. Bunun haricinde toplu ulaşım seçenekleri de mevcuttur.

1. seçenek Datça – Marmaris Dolmuşları 2. etap Marmaris Fethiye dolmuşları ve son olarak Fethiye Otogardan sahilden Antalya araçları ile şansınız iyiyse ortalama 7 saat sürmektedir.

2. Seçenek Mavi Transfer Datça Shuttle servislerini kullanarak Dalaman Havalimanına ulaşım sağlanır. Buradan Gene Mavi Transfer Kaş shuttle servisine aktarma yaparak ortalama 5 saatte ulaşabilirsiniz. Bu şekilde Kaş ulaşımınızı sağlamak isterseniz çağrı merkezimizi arayarak planlamanızı yapabilirsiniz.

Datça Kaş Transfer Seçeneği;

Datça’dan Kaş’a ulaşım için özel transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Kişi sayısı yada konforunuza en uygun araçlarımızdan faydalanabilirsiniz. Datça ile Dalyan arası yaklaşık 340 km süre olarak 4 saat sürmektedir.

Datça Kaş arası olan ulaşım ihtiyaçlarınıza hızlı ve en ucuz ulaşım seçeneğimizi kullanarak avantaj sağlayabilirsiniz. Vip servislerimizin size sağladığı kolaylıklar;

  • Datça taksi ücretlerine göre çok daha ekonomik olan vip transfer hizmetimiz kaliteli ve ekonomiktir.
  • Toplu ulaşım seçeneklerine göre çok daha hızlı ve zahmetsiz olan Datça vip transfer araçlarımız ile zaman sıkıntısı olmaksızın istediğiniz saatte Kaş transfer hizmeti alabilirsiniz.

Datça ile Antalya Kaş ilçesi arası ulaşım ihtiyaçlarınız için 7/24 firmamızdan ulaşım hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Datça Kaş Transfer Fiyatları

Binek Minivan Minibüs
Max 3 Kişi 3-6 Kişi 6-13 Kişi
750 TL 900 TL 1300 TL