Datça Dalyan Ulaşım

Datça’dan Dalyan’a ulaşabilmek için Datça Taksileri ve transfer firmalarını kullanabilirsiniz. Datça’dan Dalyan’a ulaşmak toplu ulaşım yolu ile biraz zor ve meşakkatli bir iştir. Datça Dalyan arası bölge taksi ücreti yaklaşık 450 TL’dir. Transfer firmaları fiyat hız ve konfor açısından diğer seçeneklere göre daha mantıklıdır.

Datça’dan Dalyan’a toplu ulaşım ile gitmek için yapmanız gereken bir kaç yol vardır bunlardan biri;

  • Dolmuş ile Datça’dan ilk olarak Marmaris’e sonra Ortaca dolmuşları ile Ortaca ilçesi otogarına gelinmesi gerekmektedir. Buradan Ortaca Dalyan dolmuşlarını kullanarak Dalyan’a ulaşabilirsiniz. Ortalama bu şekilde Datça Dalyan ulaşımı için bekleme süreleri ile birlikte 4 saati bulabilmektedir.
  • İkinci seçenek ise Datça Dalaman Shuttle servislerini kullanarak Ortaca’da inebilir. buradan aynı şekilde Dalyan dolmuşları ile devam ederek Dalyan’a ulaşabilirsiniz. Bu yöntemi seçmeniz durumunda Datça’dan Dalyan’a ortalama 3 saate ulaşmanız mümkün.

Datça Dalyan Transfer Seçeneği;

Datça’dan Dalyan’a ulaşım için özel transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Kişi sayısı yada konforunuza en uygun araçlarımızdan faydalanabilirsiniz. Datça ile Dalyan arası yaklaşık 160 km süre olarak 2 saat sürmektedir.

Datça Dalyan arası olan ulaşım ihtiyaçlarınıza hızlı ve en ucuz ulaşım seçeneğimizi kullanarak avantaj sağlayabilirsiniz. Vip servislerimizin size sağladığı kolaylıklar;

  • Datça taksi ücretlerine göre çok daha ekonomik olan vip transfer hizmetimiz kaliteli ve ekonomiktir.
  • Toplu ulaşım seçeneklerine göre çok daha hızlı ve zahmetsiz olan Datça vip transfer araçlarımız ile zaman sıkıntısı olmaksızın istediğiniz saatte Dalyan transfer hizmeti alabilirsiniz.

Datça ile Ortaca Dalyan arası ulaşım ihtiyaçlarınız için 7/24 firmamızdan ulaşım hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Datça Bozburun Transfer Fiyatları

Binek Minivan Minibüs
Max 3 Kişi 3-6 Kişi 6-13 Kişi
400 TL 450 TL 550 TL