Datça Bodrum Ulaşım

Datça’dan Bodrum’a ulaşımı oldukça çok uzun bir yolculuk gibi görünse de farklı ulaşım seçenekleri sayesinde kolay olabilmektedir. Datça ile Bodrum arası yaklaşık olarak 210 km seyahat süresi normal şartlarda özel araç ile 2 saat 30 dakika kadar sürmektedir. Bu yolculuk için Taksi özel, transfer firmaları ile seyahat etmek en kolay yöntemdir. Mavi transfer ile  Datça Bodrum Havalimanı 600 TL Bodrum merkez ulaşım fiyatı 700 TL den başlamaktadır. Bunun haricinde toplu ulaşım seçenekleri de mevcuttur.

1. seçenek Datça – Marmaris Dolmuşları 2. etap Marmaris Bodrum dolmuşları ile ortalama 3,5s saat sürmektedir.

2. Seçenek Datça bodrum feribotlarını kullanarak 1 saat 45 dakikalık bir feribot yolculuğu ile Bodrum’a ulaşmak mümkün. Bodrum havalimanına ulaşmak istiyorsanız feribottan indikten sonra taksileri yada Mavi Transferi kullanarak uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

Datça Bodrum Transfer Seçeneği;

Datça’dan Bodrum’a ulaşım için özel transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Kişi sayısı yada konforunuza en uygun araçlarımızdan faydalanabilirsiniz. Datça ile Bodrum arası yaklaşık 210 km süre olarak 3 saat sürmektedir.

Datça Bodrum arası olan ulaşım ihtiyaçlarınıza hızlı ve en ucuz ulaşım seçeneğimizi kullanarak avantaj sağlayabilirsiniz. Vip servislerimizin size sağladığı kolaylıklar;

  • Datça taksi ücretlerine göre çok daha ekonomik olan vip transfer hizmetimiz kaliteli ve ekonomiktir.
  • Toplu ulaşım seçeneklerine göre çok daha hızlı ve zahmetsiz olan Datça vip transfer araçlarımız ile zaman sıkıntısı olmaksızın istediğiniz saatte Bodrum otelleri marinaları yada havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Datça ile Bodrum ilçesi arası ulaşım ihtiyaçlarınız için 7/24 firmamızdan ulaşım hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Datça Kaş Transfer Fiyatları

Binek Minivan Minibüs
Max 3 Kişi 3-6 Kişi 6-13 Kişi
600 TL 750 TL 1100 TL