Datça Akyaka Ulaşım

Datça’dan Akyaka’ya ulaşabilmek için Datça Taksileri ve Dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Datça Akyaka arası taksi ücreti yaklaşık 350 TL dir.

Bunun Dışında Datça Marmaris dolmuşlarını kullanarak Gökova Akyaka’ya ulaşmak mümkün. Bunun için Datça Marmaris dolmuşları Marmaris otogarına gelerek buradan Akyaka yada Muğla dolmuşlarına aktarma yapmak suretiyle ulaşım mümkün. Akyaka ya ulaşmak için Havalimanı shuttle servislerimizi kullanabilirsiniz. Datça shuttle servisleri ile indi bindi yapmadan direk Akyaka’ya ulaşmak mümkün.i Datça’dan hareketli paylaşımlı transfer araçlarımız ile Muğla Marmaris kavşağında inebilir buradan taksiler ile 10 dakikalık bir yolculuk ile Akyaka ulaşımı  mümkün.

Datça Akyaka yada  Akyaka ile Datça arası olan ulaşım ihtiyaçlarınıza hızlı ve en ucuz ulaşım seçeneğimizi kullanarak avantaj sağlayabilirsiniz. Vip servislerimizin size sağladığı kolaylıklar;

  • Datça taksi ücretlerine göre çok daha ekonomik olan vip transfer hizmetimiz kaliteli ve ekonomiktir.
  • Toplu ulaşım seçeneklerine göre çok daha hızlı ve zahmetsiz olan Datça vip transfer araçlarımız ile zaman sıkıntısı olmaksızın istediğiniz saatte hizmet alabilirsiniz.

Datça ile Akyaka arası ulaşım ihtiyaçlarınız için 7/24 firmamızdan ulaşım hizmeti alabilirsiniz.

Datça ile Akyaka arası 80 kilometre yaklaşık ulaşım süresi 1.5 saattir.

Datça Marmaris Transfer Fiyatları

Binek Minivan Minibüs
Max 3 Kişi 3-6 Kişi 6-13 Kişi
280 TL 330 TL 450TL