Datça Shuttle Transfer Hizmeti

Datça Shuttle Transfer havalimanına yada Datça’ya ulaşmak isteyen yolcular için hazırlanmış bir hizmet türüdür. Aynı uçaktan yada birbirine yakın saatte olan uçaklar için hazırlanmış olan bu hizmet paylaşımlı olduğu için 2 nokta arası ulaşımı hem fiyat hem konfor bakımından çok mantıklı bir seçenektir.

Paylaşımlı Datça transfer hizmetimizden faydalanmak için rezervasyon formumuzu doldurabilir sonrasında onay işlemlerini online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Online Rezervasyon sistemimiz seyahatinizden 24 saat öncesi verilen kayıtları kabul etmemektedir. Son gün yada son anda yapacağınız transfer kayıtlarınızı online destek yada çağrı merkezimizi arayıp bilgi alarak yapabilirsiniz.

Datça Yolculuğunuz

Dikkat Edilmesi ve Bilinmesi Gerekenler.

Shuttle transfer hizmetimizin sorunsuz ve huzur içinde geçmesi için yapmanız ve bilmeniz gereken önemli noktalar vardır. Bu konuları bilmek hem sizin seyahat sırasında sorun yaşamamanız hem planlama olarak biz çalışanların işini bir hayli kolaylaştırmaktadır.

  • Transfer rezervasyonlarınızı son güne bırakmayınız.
  • Kaydınız oluşturulduktan sonra size gönderilen sms ve linki dikkatle inceleyerek tarih saat ve transfer yönünün doğru olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Bu bizim aldığımız kayıdın doğruluğunu sizin kontrol etmeniz amaçlıdır.
  • Datça Dalaman dönüş için transfer saatinizden en az 10 dk önce biniş noktasında olunuz.
  • Uçak kalkış saatinden en az 4 saat önce hareket eden servisimizi tercih etmenizi öneririz.
  • Diğer yolcularımızın rahatsız olmaması adına telefon görüşmelerinizin kısa olmasını rica ederiz.