Datça Özel Transfer Hizmeti

Datça özel Transfer havalimanı ile Datça arası ulaşım ihtiyaçlarını en uygun fiyata en hızlı şekilde gerçekleştirmek üzere hazırlanmış servis türüdür. Uçaktan iner inmez havalimanı kapısında aracımız ve görevli personelimiz sizi karşılayarak transferinizi gerçekleştirir. Adresinize kadar verilen hizmetten sitemizde belirtilen tutar haricinde ek bir bedel ile karşılaşmazsınız. havalimanı yada Datça taksi ücretlerine göre çok daha uygun fiyatlı olan bu hizmet ile ekonomi ve konforu bir hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Özel Datça transfer hizmetinden rezervasyon formumuzu doldurarak yada çağrı merkezimizi arayarak faydalanabilirsiniz.  Özel transfer için firmamız yazılım destekli transfer takip programı kullanmaktadır. Bu sayede şoför araç bilgisi ve servisinize dair tüm bilgilere bir tık ile ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey uçak biletinizi alır almak aynı anda gideceğiniz yer için havalimanı transfer kaydınızı da oluşturmaktır.

Datça Yolculuğunuz

Dikkat Edilmesi ve Bilinmesi Gerekenler.

Firmamızdan alacağınız Özel Datça transfer hizmetimizin sorunsuz ve huzur içinde geçmesi için yapmanız ve bilmeniz gereken önemli noktalar vardır. Bu konuları bilmek hem sizin seyahat sırasında sorun yaşamamanız hem planlama olarak biz çalışanların işini bir hayli kolaylaştırmaktadır.

  • Transfer rezervasyonlarınızı son güne bırakmayınız.
  • Kaydınız oluşturulduktan sonra size gönderilen sms ve linki dikkatle inceleyerek tarih saat ve transfer yönünün doğru olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Bu bizim aldığımız kaydın doğruluğunu sizin kontrol etmeniz amaçlıdır.
  • Transferiniz için seyahatinizden en geç 1 saat önce şoför bilgisi sms olarak gönderilmektedir.
  • Uçak kalkış saatinden en az 1,5 saat önce havalimanında olacak şekilde seyahat planınızı yaptırmanızı öneririz.
  • Sizden sonraki hizmetimizden faydalanacak kişilerin mağdur olmaması için planlanmış olan saate uymanızı rica ederiz.
  • Araçlarımız ihtiyaç molası haricinde uzun bekleme yada yemek molası vermemektedir. Personellerimize bu konuda baskı yada ısrar etmemenizi rica ederiz.
  • Fiyatlarımız sabit olup yapılabilecek en uygun fiyatlar sunulmaktadır, Pazarlık yada indirim söz konusu değildir.